Ogólnopolska Sekcja Farmacji Przemysłowej i Biotechnologii Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego

Akademia GMP 2023
26 sierpnia 2022

Ogólnopolska Sekcja Farmacji Przemysłowej i Biotechnologii Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego zaprasza do udziału w pierwszej edycji Akademii GMP – cyklu szkoleniowego obejmującego 160 godzin zajęć.

Ogólnopolska Sekcja Farmacji Przemysłowej i Biotechnologii Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego  zaprasza do udziału w pierwszej edycji Akademii GMP – cyklu szkoleniowego obejmującego 160 godzin zajęć.

Termin uruchomienia: 24 lutego 2023 r. o godz. 16.00 w siedzibie PTFarm przy ul. Długiej 16 w Warszawie. Udział zapowiedzieli: Ewa Krajewska - Główny Inspektor Farmaceutyczny, dyrektorzy i inspektorzy z GIF oraz doc. dr hab. Bożena Karolewicz, prof. uczelni - Prezes PTFarm.

Program
Program adresowany jest do pracowników branży farmaceutycznej zatrudnionych w obszarach związanych z zapewnieniem jakości, kontrolą jakości i produkcją u wytwórców lub importerów substancji czynnych i  produktów leczniczych oraz  osób chcących podjąć pracę w tej branży.
Program Akademii GMP został przygotowany wspólnie z ekspertami z Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego. 
W trakcie cyklu szkoleniowego uzyskacie Państwo wiedzę, która niezbędna jest do wykonywania zadań w przedsiębiorstwach zajmujących się wytwarzaniem i importem substancji czynnych i produktów leczniczych.
Program szkolenia obejmuje 160 godzin (piątki w godzinach 16–20 i soboty w godzinach 9.00–17.00).

Akademia GMP uzyskała patronat honorowy Głównego Inspektora Farmaceutycznego

Kadra: wykłady i warsztaty prowadzone będą przez profesjonalną kadrę, mającą wieloletnie doświadczenie zawodowe w instytucjach państwowych (GIF).

Więcej informacji w zakładce https://farmacjaprzemyslowa.com.pl/projekty/szkolenia/292

 
Autor: Hanna Plata
Data rozpoczęcia wydarzenia: 24 lutego 2023 r.
Miejsce wydarzenia; Warszawa i on-line